Kalinkin prijuostė su apykakle

Robert Kalinkin

(Kodas: KALIN2)

Spalva: Smėlinė

Dydis: Universalus

Kiekis:

Likutis 3
38,72 EUR su PVM
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą

Robert Kalinkin prijuostė - modeliai tinkantys vyrams ir moterims, virtuvės profesionalams bei mėgėjams.

Kurdamas šiuos švarkus ir prijuostes dizaineris turėjo tikslą - suderinti funkcionalumą, praktiškumą ir unikalų dizainą.

Prijuostė su marškinių apykakle:

  • Spalvos - juoda, smėlio ir pilka,
  • 65% poliesteris, 35% viskozė.

R.Kalinkin komentaras:

" Kartu su Jokado, jau ne pirmus metus bendrai kuriame modernią aprangą restoranams. Džiaugiuosi bendradarbiavimu, dėl atviro ir pasitikinčio požiurio is Partnerio pusės, puoselėjant mano kaip kūrėjo vizijas ir leidžiant man kurti kaskart vis įdomesnius ir nutolusius nuo tradicijų darbo drabužius.

 Ši kapsulė nebuvo išimtis - kūriau laisvam ir nesuvaržytam, moderniam verslui. Prijuostės bei marškineliai sukurti atsižvelgiant i patogumą, judesį bei dinamiką specifiniame darbe ir aplinkoje - bet su formalių drabužių elementais. 

 Progresyvioms vietoms, kūriau ir iš džinso ir net iš trikotažo - visai netipinė žaliava tokiam aprangos tipui. Tačiau būtent nestandartiniai sprendimai dažnai atveda prie sėkmės.

Marškinėliai iš juodo trikotažo pritaikyti naktiniam gyvenimui, barams ar vietoms su nedideliu bet dinamišku meniu. Greitai besisukantis personalas tikrai įvertins patogias kišenes ir judesio laisvę.

Kurdamas visada įsivaizduoju save dėvint ir visada matuoju gaminį  iš pradžių ant savęs. Visi modeliai yra patogūs ir svarbiausia - modernūs.

Visada džiaugiuosi kurdamas dėvimus daiktus. Kurdamas šią kolekciją - galvojau apie augantį maitinimo sekotrių - ir apie tai, jog žmones dirbatys jame, visada atrodytų šviežiai bei stilingai.’’

Panašios prekės

Marškiniai moterims Premier nuo 13,09 EUR
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą
Batai SENATOR Shoes for Crews 109,89 EUR
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą
Prijuostė su krūtine Oven Jokado.lt 5,38 EUR
Įdėti į mėgstamiausių sąrašą