Apie mus

Daugiau nei šešiolika metų specializuojamės tiekdami Lietuvos ir Baltijos šalių rinkai profesionalią restoranų, viešbučių bei administracijos darbuotojų aprangą bei avalynę.

Turime sukaupę didžiulę patirtį bendradarbiaudami su didžiausiais Lietuvos viebučiais, restoranais, medicinos įstaigomis bei gamybinėmis įmonėmis. Taip pat esame pasiruošę įvykdyti jūsų specialus užsakymus – nuo logotipų siuvinėjimo ant drabužių iki firminio stiliaus sukūrimo. Didžiuojamės, galėdami bendradarbiauti su garsiais Lietuvos dizaineriais, kad pasiūlytume jums šiuolaikines tendencijas atitinkančius gaminius.

Nuolatos lankomės parodose, bendradarbiaujame su užsienio gamintojais ir sėkmingai atstovaujame tokiems prekės ženklams kaip Greiff, EGOCheff, Jokado, Bragard. Taigi, rūpinamės ne tik stiliumi, bet ir siekiame užtikrinti, kad jūsų rankas pasieks kokybiški, inovatyvūs ir aukščiausias technologijas atitinkantys tekstilės gaminiai. Taip pat siūlome savo klientams platų asortimentą, kad kiekvienas – nuo mažiausios iki didžiausios įmonės - rastų savo verslui tinkamą sprendimą.

Mūsų misija – užtikrinti savo klientams inovatyvius, aukščiausius standartus atitinkančius gaminius ir siūlyti vertės/kainos santykį atitinkančias paslaugas.  Esame įsitikinę, kad tinkamai atrodantis ir gerai besijaučiantis darbuotojas – yra viena iš sudedamųjų sėkmingo verslo elementų – juk mes visi norime geriausio savo klientams.