Lino mėlyna prijuostė BAZILIKAS

45,85 €
Prekės kodas: BAZILIKAS
Nemokamas pristatymas
Gausite prekes per 1-3 d.d.
Nemokamas grąžinimas

Prekės aprašymas

MES ŽENGIAME TVARUMO LINK!

JOKADO pristato naują 100% lino gaminių kolekciją: prijuostės, staltiesės, servetėlės. Kiekvienam prieskoniui - skirtingas dizainas bei spalva. Servetėlės galimos naudoti ir kaip rankšluostukai.

Kiekvienas gaminys yra kokybiškas, siūtas rūpestingų rankų, su meile linui ir tradicijoms. Lino gaminiai  yra draugiški aplinkai, laidūs orui, turi antistatinių, antibakterinių savybių, taip pat yra patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirinkome išsiuvinėti prieskonius, kuriuos galima rasti kiekvienų namų virtuvėje.

Linas kolekcijai pasirinktas dėl mums artimų kultūrinių ištakų - kaip rašo knygos „Gamtos terapija“ autorė G.Žalytė: „kai rankomis liečiame lininę staltiesę, rankšluostį ar lovatiesę, arba kai prie mūsų kūno liečiasi lininis drabužis, kartu prisiliečiame ir prie labai senos bei ypatingos žmogaus ir augalo bendrystės istorijos, apimančios daugybę skirtingų kultūrų ir epochų, prasidėjusios  neatmenamais laikais ir tebesitęsiančios iki šiol“...

Bazilikas - aromatingas augalas, kurio lapai naudojami patiekalams gardinti. Apsaugos, meilės ir klestėjimo simbolis. Pasaulyje yra virš 60 baziliko rūšių. Bazilikas neatsiejamas nuo Italijos bei Tailando virtuvės, suteikia skoniams kompleksiškumo bei gylio.    

Šviežiuose bazilikuose slypi gausybė sveikatai naudingų mineralų, vitaminų ir antioksidantų. Šie slopina uždegimus, stiprina ir valo kraujagysles, mažina kraujo spaudimą, padeda įveikti infekcijas, turi antibakterinį, raminantį poveikį.

Bazilikui augti reikalinga saulėta, šilta vieta, drėgna ir vandeniui laidi dirva.

Panašios prekės