Lino rožinė prijuostė ŠALAVIJAS

42,70 €
Prekės kodas: SALAVIJAS
Nemokamas pristatymas
Gausite prekes per 1-3 d.d.
Nemokamas grąžinimas

Prekės aprašymas

MES ŽENGIAME TVARUMO LINK!

JOKADO pristato naują 100% lino gaminių kolekciją: prijuostės, staltiesės, servetėlės. Kiekvienam prieskoniui - skirtingas dizainas bei spalva. Servetėlės galimos naudoti ir kaip rankšluostukai.

Kiekvienas gaminys yra kokybiškas, siūtas rūpestingų rankų, su meile linui ir tradicijoms. Lino gaminiai  yra draugiški aplinkai, laidūs orui, turi antistatinių, antibakterinių savybių, taip pat yra patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirinkome išsiuvinėti prieskonius, kuriuos galima rasti kiekvienų namų virtuvėje.

Linas kolekcijai pasirinktas dėl mums artimų kultūrinių ištakų - kaip rašo knygos „Gamtos terapija“ autorė G.Žalytė: „kai rankomis liečiame lininę staltiesę, rankšluostį ar lovatiesę, arba kai prie mūsų kūno liečiasi lininis drabužis, kartu prisiliečiame ir prie labai senos bei ypatingos žmogaus ir augalo bendrystės istorijos, apimančios daugybę skirtingų kultūrų ir epochų, prasidėjusios  neatmenamais laikais ir tebesitęsiančios iki šiol“...

Šalavijas - stipraus aromato augalas, turintis žemės, pipirų, mėtų, citrusų aromatą. Antikoje tikėta, kad jis yra raktas į ilgą gyvenimą, o Š. Amerikos indėnai jį naudojo blogai energijai valyti, atkurti balansui. Kulinarijoje šalavijas naudojamas mėsos, daržovių patiekaluose. 

Šalavijuose yra vitaminų ir antioksidantų gerinančių smegenų veiklą, kovojančių su „blogu“ cholesteroliu,  turi priešuždegiminį, antibakterinį poveikį, o antimikrobinės savybės saugo nuo dantų ėduonies. Šalavijas taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, mažina peršalimo simptomus, lėtina organizmo senėjimo procesus.

Auga saulėtoje, nevėjuotoje vietoje.

 

Skalbimas 30 laipsnių temperatūroje             

Nebalinti

Lyginti garais vidutinėje temperatūroje

Nevalyti sausu cheminiu būdu

Nedžiovinti džiovyklėje

Panašios prekės