Lino bordo rankšluostukas-servetėlė ROZMARINAS

7,50 €
Prekės kodas: ROZMARINAS3
Nemokamas pristatymas
Gausite prekes per 1-3 d.d.
Nemokamas grąžinimas

Prekės aprašymas

MES ŽENGIAME TVARUMO LINK!

JOKADO pristato naują 100% lino gaminių kolekciją: prijuostės, staltiesės, servetėlės. Kiekvienam prieskoniui - skirtingas dizainas bei spalva. Servetėlės galimos naudoti ir kaip rankšluostukai.

Kiekvienas gaminys yra kokybiškas, siūtas rūpestingų rankų, su meile linui ir tradicijoms. Lino gaminiai  yra draugiški aplinkai, laidūs orui, turi antistatinių, antibakterinių savybių, taip pat yra patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirinkome išsiuvinėti prieskonius, kuriuos galima rasti kiekvienų namų virtuvėje.

Linas kolekcijai pasirinktas dėl mums artimų kultūrinių ištakų - kaip rašo knygos „Gamtos terapija“ autorė G.Žalytė: „kai rankomis liečiame lininę staltiesę, rankšluostį ar lovatiesę, arba kai prie mūsų kūno liečiasi lininis drabužis, kartu prisiliečiame ir prie labai senos bei ypatingos žmogaus ir augalo bendrystės istorijos, apimančios daugybę skirtingų kultūrų ir epochų, prasidėjusios  neatmenamais laikais ir tebesitęsiančios iki šiol“...

Rozmarinas - iš Viduržemio jūros regiono kilęs augalas, turintis stiprų pušis primenantį aromatą. Senovės Graikijoje rozmarino būdavo dedama į vestuvių puokštes, kad primintų santuokos įžadus. Šis augalas laikytas šventu ir stebuklingu. Rozmarino lapeliai aštraus, kiek kartaus skonio, naudojami maistui bei gėrimams gardinti.

Rozmarine esančios medžiagos turi antibakterinių, antivirusinių savybių, lėtina vėžio ląstelių dalinimąsi, padeda greičiau gyti žaizdoms, stiprina imunitetą, mažina stresą, gerina nuotaiką, koncentraciją, atmintį, namus apsaugo nuo kandžių.

Augti reikia sausos, saulėtos vietos.

Panašios prekės