Lino smėlinė staltiesė PETRAŽOLĖ

39,10 €
Prekės kodas: PETRAZOLE2
Nemokamas pristatymas
Gausite prekes per 1-3 d.d.
Nemokamas grąžinimas

Prekės aprašymas

MES ŽENGIAME TVARUMO LINK!

JOKADO pristato naują 100% lino gaminių kolekciją: prijuostės, staltiesės, servetėlės. Kiekvienam prieskoniui - skirtingas dizainas bei spalva. Servetėlės galimos naudoti ir kaip rankšluostukai.

Kiekvienas gaminys yra kokybiškas, siūtas rūpestingų rankų, su meile linui ir tradicijoms. Lino gaminiai  yra draugiški aplinkai, laidūs orui, turi antistatinių, antibakterinių savybių, taip pat yra patvarūs ir ilgaamžiai. Pasirinkome išsiuvinėti prieskonius, kuriuos galima rasti kiekvienų namų virtuvėje.

Linas kolekcijai pasirinktas dėl mums artimų kultūrinių ištakų - kaip rašo knygos „Gamtos terapija“ autorė G.Žalytė: „kai rankomis liečiame lininę staltiesę, rankšluostį ar lovatiesę, arba kai prie mūsų kūno liečiasi lininis drabužis, kartu prisiliečiame ir prie labai senos bei ypatingos žmogaus ir augalo bendrystės istorijos, apimančios daugybę skirtingų kultūrų ir epochų, prasidėjusios  neatmenamais laikais ir tebesitęsiančios iki šiol“...

 

Petražolė - vienas populiariausių prieskonių, paplitusių Europos, Artimųjų Rytų bei Amerikos virtuvėje. Petražolės plokščiais lapeliais yra ryškesnio skonio, tuo tarpu garbanotais - švelnesnio. Patiekalams suteikia ne tik skonio, bet ir pagyvina jų išvaizdą bei padeda mažinti druskos vartojimą.

Petražolėse gausu vitaminų, mineralų bei antioksidantų, apsaugančių nuo vėžio, lėtinių uždegimų, padedančių palaikyti gerą inkstų, kaulų, akių ir odos būklę.

Petražolės puikiai auga humusingoje, purioje priemolio ar priesmėlio dirvoje, sėjama atviroje, saulėtoje vietoje arba pavėsyje.

Panašios prekės