Robert Kalinkin marškiniai

Naujiena -25%
Spalva: Šviesiai pilka
Likutis 16
66 € 49,50 €
Yra sandėlyje
Prekės kodas: KALINKIN1-S

Robert Kalinkin tunika - modeliai tinkantys vyrams ir moterims, virtuvės profesionalams bei mėgėjams.

Tunika:

  • Spalva - pilka su juodomis detalėmis,
  • 70% medvilnė, 30% poliesteris, 
  • kišenė krūtinės srityje
  • oksfordo audinys.

 

R.Kalinkin komentaras:

" Kartu su Jokado, jau ne pirmus metus bendrai kuriame modernią aprangą restoranams. Džiaugiuosi bendradarbiavimu, dėl atviro ir pasitikinčio požiurio is Partnerio pusės, puoselėjant mano kaip kūrėjo vizijas ir leidžiant man kurti kaskart vis įdomesnius ir nutolusius nuo tradicijų darbo drabužius.

 Ši kapsulė nebuvo išimtis - kūriau laisvam ir nesuvaržytam, moderniam verslui. Prijuostės bei marškineliai sukurti atsižvelgiant i patogumą, judesį bei dinamiką specifiniame darbe ir aplinkoje - bet su formalių drabužių elementais. 

Progresyvioms vietoms, kūriau ir iš džinso ir net iš trikotažo - visai netipinė žaliava tokiam aprangos tipui. Tačiau būtent nestandartiniai sprendimai dažnai atveda prie sėkmės.

Marškinėliai iš juodo trikotažo pritaikyti naktiniam gyvenimui, barams ar vietoms su nedideliu bet dinamišku meniu. Greitai besisukantis personalas tikrai įvertins patogias kišenes ir judesio laisvę.

Kurdamas visada įsivaizduoju save dėvint ir visada matuoju gaminį  iš pradžių ant savęs. Visi modeliai yra patogūs ir svarbiausia - modernūs.

Visada džiaugiuosi kurdamas dėvimus daiktus. Kurdamas šią kolekciją - galvojau apie augantį maitinimo sekotrių - ir apie tai, jog žmones dirbatys jame, visada atrodytų šviežiai bei stilingai.’’

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų