Greiff

no 165 produktiem
1 / 7

Greiff kompanija jau daugiau nei 200 metų savo klientams tiekia kokybiškus ir stilingus darbo rūbus. Įsikūrusi Bamberge, Vokietijoje, ši įmonė yra viena iš darbo drabužių gamybos lyderių, bespecializuojanti aptarnavimo, viešbučių ir maisto pramonėse. Tai įmonė vertinanti senas tradicijas, bet taip pat inovatyvi ir moderni. Jos specialiai sukurtas plaunamas kostiumas puikus kompanijos darbuotojų kūrybingumo pavyzdys.

Greiff sukurtos biuro aprangos kolekcijos sujungia skirtingus modelius, įvairias detales ir neprilygstamas priežiūros savybes. Modernios, inovatyvios medžiagos garantuoja tobulą prisitaikymą ir patogumą. PREMIUM, MODERN, CASUAL ir BASIC kolekcijose yra idealūs mados ir patogumo deriniai įtiksiantys skirtingus reikalavimus keliantiems vartotojams.

Gastro apranga taip pat sukurta pasitelkiant patyrusius specialistus, geriausias technologijas ir puikias gaminių priežiūros savybes. Kolekcijos CUISINE drabužiai turi visas savybes reikalingas dinamiškui darbui virtuvėje. Tuo tarpu SERVICE ir BISTRO kolekcijų drabužiai užtikriną stylingą, profesionalų įvaizdį.


Rādīt pa: 24 48 96
Filtri Vēlmju saraksts Meniu 0 0 €
Į viršų